Spoločné protesty vo Francúzsku, Poľsku a Španielsku

Spoločné protesty vo Francúzsku, Poľsku a Španielsku
Autor fotografie: Screenshot/Youtube
16 / 10 / 2016, 13:15

Tisíce demonštrantov vyšli do ulíc v Paríži, Varšave či Madride. Nútili svoje vlády, odmietnuť dohody TTIP a CETA.

Tieto dohody sú o voľnom obchode zo Spojenými štátmi a Kanadou.

V hlavnom meste Poľska, protestovalo v sobotu takmer 10 000 ľudí. Protest v Poľsku bol spojený z odborov niekoľkých opozičných strán.

Najväčšie protesty sa však odohrali vo Francúzsku, občania vyšli do ulíc vo viacerých mestách. Celkovo sa počet protestujúcich odhaduje na 45 000.

Zdroj: Ruptly TV

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace