Srbští dobrovolníci na hrdinné křížové výpravě zachraňují křesťany před islámskými teroristy

Srbští dobrovolníci na hrdinné křížové výpravě zachraňují křesťany před islámskými teroristy
Autor: Pixabay|Popisek: Ilustrační foto
14 / 08 / 2016, 08:30

Srbští dobrovolníci vstupují na území islámských teroristů, aby z jejich spárů vysvobodili své křesťanské bratry. Při své hrdinné křížové výpravě zabíjejí islámské teroristy. A to i přes minimální zájem zvenčí.

Tito srbští dobrovolníci pomáhali po boku ruských vojsk dobývat zpět ztracená území, poté co ISIS dobyl Palmýru. Byli to právě tito srbští „hoši,“ kteří vyčistili zbytky Palmýry od ISIS. I když se tvrdilo, že Palmýru dobyli zpět vládní jednotky, nebyla to tak úplně pravda - tu nejtěžší práci odvedli právě tito vojáci.

Srbští pravoslavní dobrovolníci měli již své zkušenosti v boji s teroristy, když bojovali s UČK na území Kosova.

Jejich velitel Lazar říká: „Většina z nás bojuje za pravoslaví mezi těmito psy války“, a dodává: „ovšem daleko více než boji se věnujeme poradenství, pomoci a trénování syrských vojsk.“

Vůdce dobrovolníků říká: „Zažíváme tu historické momenty, když bojujeme jako křesťané, proti muslimským teroristům na ochranu našich bratří. Zde římští katolíci bojují bok po boku s pravoslavnými a zároveň se snažíme obnovit a opravit poškozené a zničené kostely, které teroristé zničili. Je příjemné vidět, že se tyto dvě odnože jsou ochotny spojit v boji proti Antikristovi.“

„A ujišťuji vás, že nakonec to západní a východní větev znovu sblíží, tento boj nad propastí,“ dodává Lazar na konec.

Autor: Milan Roháč

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace