SRN-4000 společnosti Samsung Techwin získává ocenění CCTV produkt roku

SRN-4000 společnosti Samsung Techwin získává ocenění CCTV produkt roku
Autor fotografie: Samsung Techwin|Popisek: SRN-4000
10 / 07 / 2015, 15:15

Čtenáři časopisu PSI (Professional Security Installer) zvolili 64kanálový síťový videorekordér společnosti Samsung Techwin za nejlepší CCTV produkt roku 2015.

Prestižní ocenění bylo oznámeno při příležitosti slavnostní večeře konané k udílení cen, které se 2. července 2015 ve Stapleford Parku poblíž Melton Mowbray zúčastnilo přes 150 zástupců z oblasti bezpečnostního průmyslu. Ocenění jsou udílena jako uznání za inovaci a kvalitu a vítěze jednotlivých kategorií volí profesionální instalační pracovníci bezpečnostních systémů.

SRN-4000 minimalizuje celkové náklady spojené s vlastnictvím bezpečnostního videosystému. Nabízí extrémně robustní a po instalaci okamžitě použitelné řešení pro nahrávání videa založené na Linuxu. Schopnost nahrávat v reálném čase záznamy pořízené 64 2MP kamerami je působivá, nicméně SRN-4000 je jedinečný i kvůli své sadě funkcí, která zajišťuje spolehlivost a nabízí vysoce odolné nahrávací řešení vyžadující jen minimální údržbu. Tyto funkce zahrnují i možnost výměny pevných disků za chodu, a proto při selhání nedochází k přerušení nahrávání. Spolehlivé dodávky energie pro změnu zajišťuje duální napájení.

„Máme radost z toho, že si čtenáři PSI uvědomili, jak vysoce výkonný a odolný SRN-4000 je,“ zkonstatoval Justin Hollis, marketingový manažer společnosti Samsung Techwin Europe Ltd. „Ohlas, který jsme zaznamenali u našich zákazníků, ukazuje, že SRN-4000 je velice populární i proto, že je tak snadné jej nastavit a zprovoznit. Má uživatelské rozhraní, které za pomoci průvodce umožňuje konfiguraci v pouhých čtyřech krocích. Kamery lze zaregistrovat rychle a bez problémů jednoduchou procedurou.

Bezpečnostní řešení společnosti Samsung Techwin jsou díky široké síti distributorů dostupné kdekoliv v Evropě.

Další podrobnosti získáte na e-mailové adrese mirek.ptacek@samsung.com, telefonním čísle +44 (0)1932 82 6700 či webových stránkách //www.samsungsecuritysolutions.cz/cs-cz.aspx

Tagy článku