SRN-4000 společnosti Samsung Techwin získává ocenění CCTV produkt roku

SRN-4000 společnosti Samsung Techwin získává ocenění CCTV produkt roku
Autor: Samsung Techwin|Popisek: SRN-4000
10 / 07 / 2015, 15:15

Čtenáři časopisu PSI (Professional Security Installer) zvolili 64kanálový síťový videorekordér společnosti Samsung Techwin za nejlepší CCTV produkt roku 2015.

Prestižní ocenění bylo oznámeno při příležitosti slavnostní večeře konané k udílení cen, které se 2. července 2015 ve Stapleford Parku poblíž Melton Mowbray zúčastnilo přes 150 zástupců z oblasti bezpečnostního průmyslu. Ocenění jsou udílena jako uznání za inovaci a kvalitu a vítěze jednotlivých kategorií volí profesionální instalační pracovníci bezpečnostních systémů.

SRN-4000 minimalizuje celkové náklady spojené s vlastnictvím bezpečnostního videosystému. Nabízí extrémně robustní a po instalaci okamžitě použitelné řešení pro nahrávání videa založené na Linuxu. Schopnost nahrávat v reálném čase záznamy pořízené 64 2MP kamerami je působivá, nicméně SRN-4000 je jedinečný i kvůli své sadě funkcí, která zajišťuje spolehlivost a nabízí vysoce odolné nahrávací řešení vyžadující jen minimální údržbu. Tyto funkce zahrnují i možnost výměny pevných disků za chodu, a proto při selhání nedochází k přerušení nahrávání. Spolehlivé dodávky energie pro změnu zajišťuje duální napájení.

„Máme radost z toho, že si čtenáři PSI uvědomili, jak vysoce výkonný a odolný SRN-4000 je,“ zkonstatoval Justin Hollis, marketingový manažer společnosti Samsung Techwin Europe Ltd. „Ohlas, který jsme zaznamenali u našich zákazníků, ukazuje, že SRN-4000 je velice populární i proto, že je tak snadné jej nastavit a zprovoznit. Má uživatelské rozhraní, které za pomoci průvodce umožňuje konfiguraci v pouhých čtyřech krocích. Kamery lze zaregistrovat rychle a bez problémů jednoduchou procedurou.

Bezpečnostní řešení společnosti Samsung Techwin jsou díky široké síti distributorů dostupné kdekoliv v Evropě.

Další podrobnosti získáte na e-mailové adrese mirek.ptacek@samsung.com, telefonním čísle +44 (0)1932 82 6700 či webových stránkách //www.samsungsecuritysolutions.cz/cs-cz.aspx

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace