Steve Bannon: Kdo je nejarogantnějším a nejničivějším politikem 21. století? Přece Angela Merkelová

Steve Bannon: Kdo je nejarogantnějším a nejničivějším politikem 21. století? Přece Angela Merkelová
Popisek: Steve Bannon a Lanny Davis
08 / 06 / 2018, 16:30

Bývalý hlavní poradce Donalda Trumpa pro strategické otázky Steve Bannon má jasno, kdo je v současnosti ,,nejarogantnějším a nejdestruktivnějším" politikem 21. století". Je jím Angela Merkelová.

Bannon prohlásil v žofínské debatě, kde proti němu stál názorový oponent Lanny Davis, že s tím, jak se postupně Donald Trump dostával na politické výsluní, německá kancléřka se ,,na vlastní pěst" rozhodla ,,pozvat" v roce 2015 2 miliony syrských migrantů, čímž způsobila vážnou migrační krizi. Podle Bannona bylo toto rozhodnutí ,,stupidní". 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace