Stoprocentní ochrana před odposlechem a nahráváním

Stoprocentní ochrana před odposlechem a nahráváním
Popisek: Druid DS-600
26 / 05 / 2017, 16:00

SpyShop24.cz uvádí na český trh generátor bílého šumu Druid DS-600, profesionální řešení, které jako jediné zajistí 100% ochranu před odposlechy nebo nahráváním

Generátor bílého šumu Druid DS-600 umožní bezpečné vedení rozhovorů a jednání. Místo schůzky není třeba předem podrobit prohlídce a odhalit případná nahrávací zařízení. Často to ani není možné. Druid DS-600 zcela eliminuje veškeré typy a možnosti odposlechů včetně jednoduchého nahrávání hovorů. Řeší i odposlechy přes zeď, laserové odposlechy, skrytý diktafon nebo jen zapnuté nahrávání u mobilního telefonu.

Druid DS-600 pracuje na principu dynamického generování akustického rušení, které probíhá současně s vedením rozhovoru. Intenzita rušení je vyšší, než hlasitost hovoru, proto není žádné zařízení schopno tento rozhovor účinně zaznamenat. Algoritmus generování ruchu znemožňuje u záznamu ruch odfiltrovat a nahrávky jsou zcela nesrozumitelné a nemají žádnou informační hodnotu.

„Druid DS-600 je nejúčinnější ochranou před odposlechy a nahráváním. Jako jedno z mála řešení na světě poskytuje stoprocentní ochranu,“ vysvětluje Přemysl Lezianka, manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku, a dodává: „Zařízení se snadno ovládá a je plně mobilní, což umožňuje vést rozhovory kdekoli bez obav z odposlechů.“

Druid DS-600 umožňuje vést bezpečný rozhovor až 6 osobám, používá headset s vysokou kvalitou zvuku a snadno se ovládá. Vzájemně lze propojit až 3 tyto přístroje, a tím rozšířit konferenci až na 18 osob. Rušení je tak dokonalé a intenzivní, že ani blízko stojící osoba není schopna rozlišit hovor od generovaného šumu.
Zařízení má vestavěný akumulátor, který nabízí až 6 hodin provozu. Druid DS-600 může být připojen i k běžné síti 230 V. Součástí dodávky jsou i 4 kusy headsetů Plantronics Audio 355.

Technické specifikace
Typ šumu: dynamické generování akustického rušení - deformace + odraz
Počet kanálů (uživatelů): 6
Typ headsetů: sluchátka s mikrofonem jack 3,5mm
Napájení: síťové AC 230V a NiMh akumulátor 3700 mAh
Doba provozu: na akumulátor 4–6h, na adaptér neomezená
Doba nabíjení akumulátoru: 9 hod
Indikace: stav baterií a úroveň hlasitosti kanálů
Rozměry: 23 × 6,5 × 17 cm
Hmotnost: 1740g (hlavní jednotka)

Cena a dostupnost:
Generátor bílého šumu Druid DS-600 značky Digiscan Labs je vyráběn v Evropě a je dodáván na objednávku na český trh prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz. Orientační cena je 69 000 Kč.

www.spyshop24.cz

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace