Strana kurdských pracujících vyhodila do vzduchu plynovod

Strana kurdských pracujících vyhodila do vzduchu plynovod
Autor: YouTube|Popisek: Hořící plynovod
25 / 08 / 2015, 08:00

Ve městě Sarikamiş v turecké provincii Kars, došlo k výbuchu na trase plynovodu Baku - Tbilisi - Erzurum.

Uvádí se, že za explozí stojí členové organizace "PKK" tedy Strany kurdských pracujících. V současné době jsou dodávky plynu prostřednictvím plynovodu zastaveny, uvádí zprávy serveru BAKU.

Plynovod Baku-Tbilisi-Erzurum je důležitý pro vývoz ázerbájdžánského plynu z "Shah Deniz". Potrubí začíná u terminálu u Baku, pokračuje přes Gruzii a končí v tureckém městě Erzurum, kde se dál distribuuje.

Zdroj: Baku.ws

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace