Střelba na americké základní škole: na místě jsou mrtví

Střelba na americké základní škole: na místě jsou mrtví
Autor fotografie: ilustrační obrázek|Popisek: právě se stalo
10 / 04 / 2017, 20:15

V kalifornském městě San Bernardino došlo ke střelbě na základní škole.

/AKTUALIZOVÁNO/ Neznámý útočník dnes střílel na základní škole v kalifornském San Bernardinu. Při střelbě zemřeli nejméně tři lidé včetně učitelky a studenta. Dva studenti byli převezeni s vážnými zraněními do nemocnice. Podle serveru RT se nacházejí v kritickém stavu. Policie uvedla, že se jednalo ze strany útočníka o ,,sebevražedný pokus", kdy se chtěl nechat po střelbě policií zastřelit. Policie prohlásila, že střelec, který zastřelil učitelku, byl jejím manželem. V současné době však žili odloučeně. Škola bude kvůli incidentu nejméně dva dny uzavřena.

Nejméně dva lidé zemřeli při střelbě na základní škole v kalifornském městě San Bernardino. Další dva pak utrpěli zranění.

Podle serveru RT přišel útočník do jedné ze  tříd a spustil palbu na ,,vše, co se hýbalo". Přivolaná policie střelce posléze zneěkodnila. Není zatím jasné, zda byl útočník žákem školy. Podle policie se chtěl střelec nechat po krveprolití zastřelit.

 

 

 

Podrobnosti připravujeme...

 

psali jsme:

VIDEO: Střelba ve floridském nákupním centru: Nejméně jeden mrtvý a několik zraněných

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.