Střelba na mnichovském vlakovém nádraží: Několik lidí bylo zraněných. Policie zahájila akci

Střelba na mnichovském vlakovém nádraží: Několik lidí bylo zraněných. Policie zahájila akci
Autor fotografie: ilustrační obrázek|Popisek: právě se stalo
13 / 06 / 2017, 09:45

Několik lidí bylo zraněných neznámým ozbrojencem, který střílel na lidi na mnichovském vlakovém nádraží. Policie nechala nádraží evakuovat.

/AKTUALIZOVÁNO/ - Podle svědků vypálil brzy ráno neznámý muž na lidí stojící na zastávce příměstské linky několik ran. Zranil při tom vážně policistku a další dva lidi lidi. Podle deníku Focus pachatel sebral policistce její služební zbraň a střelil ji do hlavy. Policie muže po střelbě zatkla. Podle ní nic nenasvědčuje tomu, že by se jednalo o teroristický čin.

 

psali jsme:

VIDEO: Šílenec na nádraží v Düsseldorfu sekal do lidí sekyrou, několik z nich vážně zranil

 

 

Podrobnosti připravujeme...

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace