Střelba před americkým Kapitolem: Budova a okolí byly uzavřeny

Střelba před americkým Kapitolem: Budova a okolí byly uzavřeny
Autor: ilustrační obrázek|Popisek: právě se stalo
29 / 03 / 2017, 15:45

V areálu vládních budov amerického Kapitolu ve Washingtonu dnes zaznělo několik výstřelů.

/AKTUALIZOVÁNO/ Policie zatkla ženu, která se snažila svým vozem přejet několik policistů na kontrolním stanovišti v areálu Kapitolu ve Washingtonu. Policie po autě několikrát vystřelili, nikdo ale nebyl zraněn. Stalo se tak poté, co žena odmítla poslechnout instrukce a narazila do hlídkového vozu policie. 

 

Budovy okolí Kapitolu byly uzavřeny. Na místě operuje několik policejních aut. Podle svědků zazněly v přilehlé botanické zahradě dva po sobě jdoucí výstřely. 

Podle serveru RT narazil řidič do policejního vozu v areálu Kapitolu a snažil se přejet několik policistů na chodníku. Po incidentu nejsou hlášeni žádní zranění.

 

Podrobnosti připravujeme...

 

psali jsme:

Střelba v obchodním centru v americkém Burlingtonu, tři mrtví

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace