Střelba u islámského centra ve švýcarském Curychu. Policejní razii zažívá i Brusel

Střelba u islámského centra ve švýcarském Curychu. Policejní razii zažívá i Brusel
19 / 12 / 2016, 19:45

V Curychu se střílelo v muslimské modlitebně. V bruselské čtvrti Schaerbeek zase probíhá protiteroristická operace.

V muslimské modlitebně v islámském centru v Curychu postřelil neznámý pachatel nejméně tři lidi. Policie oblast uzavřela a po útočníkovi pátrá. Počet zraněných potvrdila městská policie, podle které jde o dospělé osoby. Curych je největší švýcarské město a současně finanční centrum země. V alpském státě žije přibližně 400.000 muslimů.

 

 


V bruselské čtvrti Schaerbeek  je uzavřeno několik ulic kolem náměstí Liedts, nejezdí několik tramvajových linek a lidé doprovází zpět do jejich domovů policisté, uvádí stanice RTL Info. Bližší informace sdělí policie na zítřejší tiskové konferenci. Zdroj: rt.com

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace