Střelba u muslimské modlitebny v Karlových Varech

Střelba u muslimské modlitebny v Karlových Varech
Autor: Pixabay|Popisek: Ilustrační foto
16 / 08 / 2016, 21:45

V Karlových Varech se dnes večer střílelo poblíž muslimské modlitebny. Výstřel padl kolem 18 hodiny v ulici I. P. Pavlova. Střílelo se u Islámského kulturního centra a klubu New York.

Policie na dotaz ČTK pouze potvrdila, že jeden člověk byl postřelen na ulici. Bližší informace zatím vzhledem k počátečnímu stavu vyšetřování nechce sdělovat, řekla ČTK krajská policejní mluvčí Kateřina Böhmová.

Podle prvních zjištění policie neměl incident žádný náboženský podtext. Podle informací TV Nova se spíš jedná o hospodskou potyčku.  Server iDnes uvedl, že střelba byla vyústěním konfliktu mezi dvěma Čechy.

Podle mluvčího Karlovarské krajské nemocnice Vladislava Podrackého nemocnice přijala do péče muže ve věku 42 let se střelným poraněním na noze. "Jeho stav je stabilizovaný a není v ohrožení života," řekl ČTK mluvčí.

Zdroj: Česká televize, TV NOVA, novinky.cz

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace