Střelba v americkém průmyslovém parku: Nejméně tři mrtví, další lidé v kritickém stavu

Střelba v americkém průmyslovém parku: Nejméně tři mrtví, další lidé v kritickém stavu
18 / 10 / 2017, 18:00

Nejméně tři lidé přišli o život při střelbě, která se odehrála v průmyslovém parku severovýchodně od Baltimoru v americkém státě Maryland.

/AKTUALIZOVÁNO/ Podle policie je podezřelým střelcem 37letý Radee Labeeb Prince. Ten je po činu na útěku. Policie uvedla, že motiv střelce není známý, ale zřejmě má souvislost s jednou firmou v průmyslovém parku, protože jeho oběti byly jejími zaměstnanci. Podle předběžných informací, které policie uvolnila, se nejednalo o teroristický útok, ale o akti násilí na pravovišti. Policii při pátrání po pachateli  pomáhá i FBI.

 

Střelec je na útěku, podle policie je  podezřelý 37letý muž ozbrojený a nebezpečný. Podle svědků se střelba odehrála v 9 hodin ráno v Edgewoodu, kdy útočník spustil palbu v průmyslovém parku a zasáhl pět lidí. Tři z nich střelbu nepřežili, další dva se nachází v kritickém stavu.

 

 

 

Připravujeme podrobnosti...

 

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.