Střelba v istanbulské restauraci: Nejméně jeden mrtvý a dva zranění

Střelba v istanbulské restauraci: Nejméně jeden mrtvý a dva zranění
Autor: ilustrační obrázek|Popisek: právě se stalo
30 / 01 / 2017, 15:00

V jedné z istanbulských restaurací se dnes střílelo.

Při útoku neznámého střelce v istanbulské čtvrti Beykoz zemřel odpoledne nejméně jeden člověk, další dva lidé byli zranění.

Policie vyšetřuje motiv střelce. Ten měl být podle serveru RT.com policií zadržen. Stejný server uvedl, že podle neoficiálních informací se nejednalo o teroristický útok. Možný je motiv pomsty. Střelec údajně mířil na člověka, který měl zabít jeho otce před deseti lety.

Podrobnosti připravujeme...

 

psali jsme:

Dva ozbrojenci vtrhli do istanbulské restaurace a zahájili palbu

VIDEO: Ozbrojený Islamista se sebevražednou vestou vtrhl do španělského supermarketu. Křičel Alláhu akbar!

 

Zdroj: RT.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace