Střelba v Německu: Nejméně jeden mrtvý a další zranění před berlínskou diskotékou

Střelba v Německu: Nejméně jeden mrtvý a další zranění před berlínskou diskotékou
16 / 09 / 2017, 08:00

Jeden mrtvý a dalších několik zraněných je výsledek noční střelby před německým klubem v Berlíně.

/AKTUALIZOVÁNO/ Policie v prohlášení uvedla, že incidentu předcházela hádka několika osob, která se odehrála po druhé hodině ranní. Jedna z nich pak začala po ostatních střílet, přičemž výsledkem byl jeden mrtvý a tři zranění. Podle policie se nejednalo o teroristický motiv.

Podle policie došlo ke střelbě v severozápadním Berlíně ve čtvrti Hohenschönhausen před místní diskotékou zhruba po druhé hodině v noci. Kromě jednoho mrtvého zůstali na místě další zři zranění. Policie zatím neuvedla motiv střelby.

 

Připravujeme podrobnosti...

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace