Střelba v nizozemském Utrechtu: Nejméně jeden mrtvý a několik zraněných

Střelba v nizozemském Utrechtu: Nejméně jeden mrtvý a několik zraněných
18 / 03 / 2019, 14:00

Nejméně jeden život si vyžádala dnes dopoledne střelba v nizozemském Utrechtu. Neznámý útočník střílel podle dostupných zpráv v tramvaji. Střelec je na útěku, policie po něm pátrá.

/AKTUALIZOVÁNO/ Policie v souvislosti s dopolední střelbou v tramvaji, která má již tři mrtvé, hledá 37letého Gökmana Tanise, který má být turecké národnosti. Podle informací utrechtské policie měl pachatel uprchnout z místa činou autem. Je prověřována i informace, že Tanis měl mít komplice. V Nizozemí byly mezitím zpřísněna bezpečnostní opatření, školy a mešity jsou v Utrechtu zavřené.

 

 

Podrobnosti připravujeme...

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace