Střelba v nočních ulicích texaského Austinu. Jeden mrtvý a tři zranění

Střelba v nočních ulicích texaského Austinu. Jeden mrtvý a tři zranění
31 / 07 / 2016, 12:00

Jedna žena zemřela na místě, ostatní byli ve vážném stavu převezeni do okolních nemocnic.

Austin (USA) - V centru texaské metropole Austin se večer zvala střelba. Televize NBC s odvoláním na záchranáře uvedla, že na místě je jeden mrtvý a několik zraněných. Místní policie na twitteru vyzvala lidi, aby nechodili do středu města. Situace je podle místních médií nepřehledná a úřady zatím zveřejnily jen velmi kusé informace. 

O něco později policie oznámila, že ve stejné oblasti se střelba ozývala z několika míst a tato místa již policie zabezpečila. Další informace nejsou známy. Podle zdravotníků citovaných televizní stanicí CNN je obětí asi třicetiletá žena a dalších několik lidí utrpělo střelná zranění.

 

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.