Střelba v nočním klubu na Floridě. Nejméně jeden mrtvý

Střelba v nočním klubu na Floridě. Nejméně jeden mrtvý
25 / 07 / 2016, 10:30

AKTUALIZOVÁNO / Podle svědků na místě padlo nejméně 30 ran. Policie sdělila, že dva lidé utrpěli smrtelná střelná zranění a 14 až 16 osob je zraněno, někteří vážně. Americká policie už zadržela několik podezřelých.

13: 30 / Motiv činu zatím není jasný. Na místě věc vyšetřují desítky policistů. Pátrají po dalších podezřelých a uzavřeli ulice v okolí podniku. Podle svědků také rozmístili na třicet značek, které označují, kam doletěly kulky. Zdroj: rozhlas.cz


 

10:30 / Podle amerických médií mělo dnes v noci dojít ke střelbě v nočním klubu ve Fort Myers. Podle aktuálních informací jsou na místě dva mrtví a 14 až 16 zraněných. V klubu Club Blue Bar and Grill oslavovala místní mládež, když se hodinu po půlnoci ozvala střelba.

GOOGLE

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.