Střelba v nočním klubu v americkém Arkansasu: nejméně 28 zraněných, jeden těžce

Střelba v nočním klubu v americkém Arkansasu: nejméně 28 zraněných, jeden těžce
Autor: ilustrační obrázek|Popisek: právě se stalo
01 / 07 / 2017, 13:30

Nejméně 28 lidí bylo zraněno při střelbě v nočním klubu v americkém městě Little Rock ve státě Arkansas. Jeden člověk utrpěl těžká zranění, s nimiž byl převezen do nemocnice. Podle policie byla střelba výsledkem předchozí blíže nespecifikované hádky.

/AKTUALIZOVÁNO/ Podle svědků v klubu zaznělo asi 20 výstřelů, načež vypukla panika. Podle policie nejde o incident, který by měl souvislost s terorismem. Tento motiv velmi rychle vyloučila. Policie uvedla, že s největší pravděpodobností šlo o konflikt mezi dvěma či více návštěvníky klubu.

 

 

Podrobnosti připravujeme...

 

psali jsme:

Nejhorší střelba v historii USA si v Orlandu vyžádala 50 mrtvých

 

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace