Střelba v ústředí ruské tajné služby FSB: Na místě jsou mrtví

Střelba v ústředí ruské tajné služby FSB: Na místě jsou mrtví
19 / 12 / 2019, 18:00

V moskevské centrále ruské tajné služby FSB se dnes střílelo. Ozbrojený muž vstoupil do budovy a měl zastřelit kalašnikovem nejméně 3 lidi. Útočník byl zlikvidován, uvedl deník Izvestija. Informace o počtech obětí se ale rozchází. Svědci incidentu udávají, že střelba, kterou policie hodnotí jako teroristický čin, byla ,,zvlášť" intenzivní. Policie uzavřela Náměstí Lubjanka a přilehlé ulice.

/AKTUALIZOVÁNO/ I když původní informace hovořily o třech obětech střelby v moskevské centrále ruské tajné služby FSB, byl potvrzen zatím jen jeden mrtvý. Různý stupeň zranění pak utrpělo 5 lidí. Po smrti je i útočník, kterého zneškodnily policejní jednotky.

 

Видео из центра Москвы, где у здания ФСБ произошла стрельба pic.twitter.com/y5XpKXtxuN

— Александр Коц (@sashakots) December 19, 2019

 

Podrobnosti připravujeme...

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace