Střelba ve francouzském letovisku Juan-les-Pins

Střelba ve francouzském letovisku Juan-les-Pins
14 / 08 / 2016, 22:45

Lidé prchali před střelbou ve francouzském středomořském letovisku Juan-les-Pins uvádějí zprávy na Twitteru. Informaci přinesl server Russia Today.

Aktualizace 23:13 - rádio hlásilo, že panika vznikla po odpálení petard, či průjezdu hlučného auta.

Podle několika uživatelů Twitteru se lidé schovávají v místních restauracích a barech před ozbrojeným útočníkem.

Francouzská policie potvrdila v rádiu paniku v letovisku, popírá ale útok či střelbu.

Francie je stále ještě v šoku z posledního atentátu islámských teroristů, kdy bylo 14. července zabito 84 lidí v Nice, kdy během oslav dobití Bastily vjel příznivec IS do davu slavících lidí.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace