Střelba ve švédském Malmö: tři zranění lidé. Policie uzavřela oblast

Střelba ve švédském Malmö: tři zranění lidé. Policie uzavřela oblast
Autor: ilustrační obrázek|Popisek: právě se stalo
13 / 08 / 2017, 09:30

Neznámý střelec dnes ve švédském městě Malmö zranil tři lidi, z toho dva vážně. Policie oblast uzavřela a pátrá po střelci.

/AKTUALIZOVÁNO/ Střelba se podle policie odehrála v budově, která je určena pro organizování společenských a jiných událostí,  v noci na dnešek ve švédském městě Malmö. V budově mělo být podle informací policie v momentě incidentu 70 až 100 osob. Neznámý útočník měl střílet do lidí, přičemž tři zranil, z toho dva jsou v kritickém stavu. Policie nevylučuje, že útočníků mohlo být více. Po pachateli nyní intenzivně pátrá. 

 

Podrobnosti připravujeme...

 

Zdroj: rt.com

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace