VIDEO: Střelná zbraň – nádobíčko pro opravdové chlapy

VIDEO: Střelná zbraň – nádobíčko pro opravdové chlapy
24 / 02 / 2018, 19:30

Nosíte zbraň ke své obraně nebo to v blízké době plánujete? Každý člověk má přeci právo se chránit, a pokud jste se rozhodli, že si pořídíte střelnou zbraň a vaše rozhodnutí je pevné, co dál? Naše youtuberka Darja se opět vydala do obchodu se zbraněmi, aby zjistila, jaké zbraně jsou nejlepší pro podnikatele.

Střelné zbraně mají několik výhod. Dosah až ve stovkách metrů, velký účinek, i když ne zdaleka jako ve filmech. Máte možnost střílet z různých poloh. Lze je použit i při zranění. Jestli vám funguje mozek a jedna ruka, pořád jste vlastně nebezpeční. Můžete řešit sebeobrannou situaci na větší vzdálenost a nedostat se tak do fyzického dosahu útočníka a jeho zbraně.


Každá zbraň je tak dobrá, jak dobrý je člověk, který ji používá. Bez kvalitního výcviku a odhodlání vám nepomůže žádná zbraň. A platí to samozřejmě i naopak. Pokud se na žádnou zbraň nebudete fixovat, pokud budete vědět jak a hlavně za co a proč bojovat, vaše šance v jakémkoliv konfliktu budou mnohonásobně vyšší. Otázka použití střelné zbraně k obraně tak může být v mnoha případech otázkou života a smrti.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu:  Historie - vnímáme dějiny v souvislostech a nadhledem. Sledujte nejdůležitější okamžiky historie. S námi víte více

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace