Švédové obviňují vládu z podpory přistěhovalců proti vlastním občanům. Muslimové totiž volí levici

Švédové obviňují vládu z podpory přistěhovalců proti vlastním občanům. Muslimové totiž volí levici
05 / 02 / 2016, 14:30

Je za uprchlickou tsunami řízená změna politické mapy Evropy a snaha levicových vlád ovládnout kontinent? „Ve skutečnosti jim jde jen o to, že potřebují nové voliče a muslimští přistěhovalci jsou pro ně ideální cílová skupina."

Před dvěma dny jsme psali o tom, že německá vláda naprosto ztratila přehled o tom, kde se nyní nachází stovky tisíc migrantů, kteří do země v loňském roce přišli. Podobná situace je v multikulturním Švédsku.

Politolog a publicista Soeren Kern z amerického think-tanku The Gatestone Institute tvrdí, že přes aktuální snahu kancléřky Angely Merkelové se Německu nepodaří dostat migrační krizi pod kontrolu. Brání tomu německá legislativa a politická korektnost. 
Stejný think-tank včera zveřejnil článek Švédsko: Smrt přistěhovalectví, na který opět upozornil server ParlamentniListy.cz.

Ve Švédsku nadále narůstá napětí mezi uprchlíky a domácím obyvatelstvem. Lidé na sociálních sítích obviňují vládu za to, že nese za četná znásilnění, za zraněné a zavražděné svůj díl zodpovědnosti. 

Švédsko v loňském roce přijalo podle aktuálních údajů 163 000 uprchlíků a v přepočtu na jednoho obyvatele tak drží v tomto směru evropský primát. V posledních týdnech však narůstá počet incidentů, které příliš nenasvědčují tomu, že by si muslimští přistěhovalci švédské pohostinnosti nějak zvlášť vážili.

Došlo to tak daleko, že desítky maskovaných útočníků minulý pátek večer vyrazily do centra Stockholmu, aby daly lekci gangu nezletilých migrantů z Maroka. Rozzuřilo je, že děti bez doprovodu a dokladů na místním nádraží okrádají kolemjdoucí a policie s nimi nic nezmůže. Stockholmská policie totiž připustila, že není schopna zajistit bezpečnost v okolí hlavního vlakového nádraží, které ovládají tyto dětské gangy.

Švédská i zahraniční média informovala o desítkách incidentů, za které nesou zodpovědnost muslimští uprchlíci. Některé z nich skončily znásilněním, jiné ublížením na zdraví a další bohužel smrtí. Poslední dny se v médiích propírá zejména smrt dvaadvacetileté dobrovolnice, kterou ubodal k smrti patnáctiletý Somálec v uprchlickém centru.

Švédsko v šoku ze zabití zaměstnankyně azylového centra

Švédové přímo obviňují  vládu, že nese za úmrtí dívky a desítky dalších případů znásilnění švédských žen osobní zodpovědnost. Další vyčítají vládě, že se více stará o cizí státní příslušníky než o vlastní obyvatelstvo,“ uvádí Ingrid Carlqvistová.

Podle ní vzbudil zděšení i případ opakovaně znásilňovaného desetiletého chlapce v azylovém domě Signalisten ve městě Västeras. Jeden ze zasahujících policistů později napsal, že šlo jemu a dalším devíti kolegům o holý život. Nakonec byli nuceni policisté místo konfliktu opustit, protože nebyli schopni rozzuřený dav uprchlíků zpacifikovat. Policisté si pravidelně stěžují, že nejsou schopni geometrickou řadou narůstající přečiny uprchlíků zvládnout.

Kdysi jedna z nejbezpečnějších a nejklidnějších zemí Evropy je čím dál víc zmítána občanskými nepokoji a je "ve válce sama se sebou". Téměř 26,8 procent populace je v současnosti jiné národnosti nebo má alespoň "nešvédské" rodiče.
Tak obrovský příval imigrantů nebyla země schopna integrovat, cizinci mnohdy ani nemají snahu o integraci a výsledkem je vznik ghet, kde vzrůstá trestná činnost a extrémismus. O tom otevřeně promluvil i bývalý švédský policista Torsten Elofsson.

Vládnoucí sociální demokraté podle Carlqvistové nehodlají chránit mnoho generací budovaný sociální stát ani domácí obyvatelstvo. „Ve skutečnosti jim jde jen o to, že potřebují nové voliče a muslimští přistěhovalci jsou pro ně ideální cílová skupina."

Není tajemstvím, že muslimové po celé Evropě volí levicové strany. Například 93 % francouzských muslimů hlasovalo pro prezidenta Hollandea a pro Baracka Obama jen o tři procenta méně amerických muslimů.

Prezident Obama poprvé navštívil mešitu a řekl: "Útok na jednu víru je útokem na všechna náboženství"

Je pravda, že socialistický premiér Stefan Löfven bude potřebovat mnoho muslimských hlasů, protože popularita jeho strany rapidně klesá. Podle lednového průzkumu by nyní socialisty volilo jen 23,2 % voličů, což by byl nejhorší výsledek od roku 1967,“ poukazuje švédská publicistka.
Celý článek v angličtině je zde.

Sedm procent žadatelů o azyl ve Švédsku má vazby na IS a jsou "vážnou bezpečnostní hrozbou"

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace