Švédské řešení epidemie znásilnění: náramek na ruku

Švédské řešení epidemie znásilnění: náramek na ruku
Autor: YouTube|Popisek: Co dodat...
13 / 07 / 2016, 07:30

Švédská policie se ukázala jako správný multikulturní orgán, a v rámci boje proti epidemii znásilnění ve Švédsku vyvinula prostředek na obranu žen před náruživými imigranty - plastikový náramek...

Podle statistik uveřejněných minulý měsíc se Švédsko "vyšvihlo" na přední místo v počtu znásilnění v Evropě.

Švédská policie minulý pátek oznámila, že bude nabízet mladým ženám náramky s heslem "POLICEAVSPÄRRAT #tafsainte" [Policejní kordon, nesahat] vytištěným ve švédštině, aby se zabránilo sexuálnímu napadení.

Jak ale plastikový náramek ochrání Švédky před sexuálním násilím není jasné - pokud by měl zafungovat, musel by být zhotoven minimálně z vepřového masa.

To by pak mohlo zafungovat jako takový "muslimský kryptonit" a útočníky z řad imigrantů odradit. Jinak to bude jen idiotský nápad, za který by měl být příslušný odpovědný policejní činitel na hodinu vyhozen z práce... Ale to by asi nešlo, vzhledem k tomu,že se jedná o Švédsko. 

Zdroj: Zerohedge, PolitiBrew

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace