Svět podle radikálních islamistů

Svět podle radikálních islamistů
Autor: Redakce|Popisek: Ilustrační foto
19 / 11 / 2014, 16:15

19.11.2014 / Začít s výchovou je třeba u dětí.
Zdroj: BBC News a zpráva nezávislé komise OSN

Oddělit dívky od chlapců v základních školách! Dívky musejí chodit do jiné budovy. Dívky, které už jsou vyspělejší, musí nosit volné oblečení a přes obličej závoj.

Dívky nesmějí být vyučovány učiteli. Chlapci nesmějí být vyučováni učitelkami.

Zrušit tělocvik. Nahradit ho „lekcemi džihádu“, předmětem v němž se děti učí milovat „svatou válku“.

Zrušit výtvarnou výchovu, nahradit ji výukou arabské kaligrafie. Součástí tohoto nařízení je zákaz používání pastelek a jakýchkoliv barev.

Jde prakticky o zákaz nejoblíbenějších dětských školních aktivit.

Tak praktikují Islamisté výchovu nové generace v severoiráckém Mosulu, poté co ho dobyli bojovníci Islámského státu.

Jak naložit s dospělými

Domy a majetek uprchlých křesťanů jsou na území Islámského státu zabrány islámskými bojovníky. Ti si nechávají narůst dlouhé vlasy a vousy, oblékají se do černého. Snadno se tak pozná, kdo je vítěz a kdo poražený v dobytých územích. Majetkový „transfer“ postihl stovky tisíc obyvatel Iráku a Sýrie. Dodávky potravin civilním obyvatelům jsou blokovány. Zdravotní péče pro civilisty na dobytých územích je nedostupná.

„Nepřátelé“ Islámského státu jsou vražděni v ulicích před očima ostatních obyvatel. Těla popravených jsou vystavena jako varování ostatním. Popravy jsou nuceny společně sledovat také děti. Jde o to, aby si zvykly, že násilí je normální. Mnohé jsou anebo budou zverbovány jako dětští vojáci.

Mužům, kteří jsou přistiženi, jak kouří, usekávají radikální islamisté prsty.

Pokud zubařka ošetří zuby muži je sťata.

Dalšími oblíbenými praktikami radikálních džihádistů je mučení civilistů, znásilňování a kamenování žen.

Zajaté příslušnice sekty Jezídů jsou prodávány islámským bojovníkům. Čeká je osud otrokyně sloužící ke kratochvíli s povinností rodit islámským bojovníkům potomky, budoucí bojovníky „svaté války“.

Psali jsme také:

Radikálové z Islámského státu organizují veřejné trhy s otrokyněmi

Další zbraň islamistů -„celebrity“ propagující džihád

Existence žen je protiislámská!

Varování před šířením ideologie džihádu v ČR

Skrytá kamera: život v syrském městě Raqqa ovládaném islámským státem

Islámská hrozba mění svět

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace