Svet znovu v šoku! Charlie Hebdo zosmiešňuje tragédiu okolo Alexandrovcov

Svet znovu v šoku! Charlie Hebdo zosmiešňuje tragédiu okolo Alexandrovcov
Autor fotografie: Autor: Loraine – Vlastní dílo, GFDL, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=8294333|Popisek: Alexandrovci
29 / 12 / 2016, 10:45

Časopis Charlie Hebdo dal o sebe znovu vedieť. Ešte nedávno provokoval moslimov karikatúrami proroka Mohameda, a teraz si už uťahuje z tragédie Alexandrovcov.

Charlie Hebdo pridal karikatúry Alexandrovcov s popismi ako napríklad: ''Alexandrovci si zvykajú na nové publikum,'' alebo ''Alexandrovci pridali novu pieseň na repertoár,'' redaktori Charlie Hebdo si spomenuli aj na ruského prezidenta Vladimíra Putina, pod jednu karikatúru dali takýto popis: ''Putin žiaľ na palube nebol.''

Tieto karikatúry pobúrili každého, no redaktori francúzskeho časopisu Charlie Hebdo sa bránia, vraj neútočia na nikoho konkrétneho, a zameriavajú sa na všetkých rovnako.

Písali sme:

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace