Švýcarský generál: Vyzbrojte se, Evropa je na počátku občanské války

Švýcarský generál: Vyzbrojte se, Evropa je na počátku občanské války
Popisek: Ilustrační foto
09 / 10 / 2016, 12:30

Nejčtenější článek v sekci sebeobrana

4.1.2016 / Britský kontraadmirál a strategický prognostik uvádí: "Kombinace imigrace a islámu způsobí civilizační kolaps srovnatelný s pádem Římské říše."

„Společnost v západní Evropě je na pokraji chaotického násilí způsobeného narušením hospodářství, masovou imigrací a terorismem,“ varoval spoluobčany armádní generál André Blattmann, velitel švýcarských ozbrojených sil. Informaci zveřejnil server ParlamentniListy.cz s odvoláním na článek na webu thetruthaboutguns.com z 3. ledna tohoto roku.

V ČR strmě stoupá počet střelných zbraní. Letos padají rekordy.

Blattmann varoval, že je podle něj západní společnost nebezpečně blízko zhroucení. Zároveň vyzval spoluobčany, aby se každý, kdo není součástí švýcarské armády a ani jejích záložních řad, pro jistotu vyzbrojil.

„Hrozba teroru roste, po celém světě se bojuje za pomoci hybridní války. Hospodářský výhled je ponurý a výsledky migrační krize a vysídlených osob dosáhly nepředvídaných rozměrů,“ uvedl Blattmann, podle něhož nelze vyloučit sociální nepokoje a agresivní podle něj bude i dialog kolem migrační krize. Situace se neustále zhoršuje, a proto radí, vzhledem ke dvěma světovým válkám z minulého století, aby se Švýcaři raději vyzbrojili.

Střelná zbraň, se kterou ale umí její majitel perfektně zacházet, je i podle Interpolu nejefektivnější prevence teroristických útoků

Podobná slova pronesl už v roce 2006 bývalý admirál britského královského námořnictva a strategický prognostik Chris Parry.  Ten tehdy prohlásil, že "Kombinace imigrace a islámu způsobí civilizační kolaps srovnatelný s pádem Římské říše". Svoje slova zopakoval také vloni v únoru pro deník Breitbart.com v souvislosti s ilegálními imigranty, kteří se dostávali do Evropy přes Středozemní moře. 

Parry uvedl již v roce 1990, že "islám nahradí komunismus a stane se hlavní hrozbou Západu". Přesně předpověděl i kolaps afrických a arabských zemích během takzvaného "arabského jara." Parry, veterán z války o Falklandy, si posteskl, že britská vláda nevyslyšela jeho varování ani v roce 1990, ani v roce 2006 a naopak ho labouristé označili za rasistu kvůli jeho negativnímu postoji k uprchlíkům.  

Schyluje se v Německu k občanské válce? Tajné služby varují Merkelovou

Tagy článku