Synology má nové stolní NASy pro 5 a 8 disků

Synology má nové stolní NASy pro 5 a 8 disků
20 / 06 / 2017, 16:00

Společnost Synology® Inc. dnes představila nové modely zařízení DiskStation DS1517 a DS1817, což je výkonné a škálovatelné pěti a osmišachtové stolní zařízení NAS.

DS1817 je prvním modelem řady Value vybaveným vestavěnými porty 10GbE LAN a rozšířitelným modulem RAM a představujícím proti budoucnosti zajištěné vysokorychlostní úložiště pro profesionály a rostoucí malé až středně velké firmy.

Zařízení DS1517 obsahuje čtyřjádrový procesor 1,7 GHz, 2 GB RAM a čtyři porty Gigabit LAN umožňující používání funkcí Failover a Link Aggregation. Nabízí výkon sekvenční propustnosti přes 449 MB/s při zápisu a 436 MB/s při čtení v konfiguraci RAID 5.
Další novinkou je oficiální vydání služby Presto File Server, nové aplikace pro zařízení Synology NAS, která urychluje a významně zkracuje dobu vyžadovanou pro přenos rozsáhlých dat po síti WAN a současně zjednodušuje kroky pro nasazení a správu IT.

Díky exkluzivní technologii SITA (Synology Internet Transfer Accelerator) poskytovatele NAS úložiště připojeného k síti dokáže služba Presto File Server účinně překonávat běžné problémy zahrnující vysokou latenci a nestálé připojení při přenosu souborů na velké vzdálenosti pomocí jiných protokolů, jako například FTP, a významně zvýšit přenosovou rychlost při doručování rozsáhlých dat do vzdálených cílů.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace