Synology® odhaluje Surveillance Station 7.1 beta

Synology® odhaluje Surveillance Station 7.1 beta
Autor fotografie: Synology®
12 / 08 / 2015, 10:45

Optimalizovaný výkon i uživatelský zážitek pro monitoring rozptýlených lokality.

Tchaj-pej, Tchaj-wan — 12. srpna 2015. Společnost Synology® Inc. dnes ohlásila dostupnost beta verze aplikace Surveillance Station 7.1. Poslední verze jejího robustního video monitorovacího systému přináší optimalizovaný výkon pro nasazení v rozptýlených lokalitách díky podpoře protokolu Real-Time Streaming Protocol (RTSP), multicastu či vylepšeným notifikacím.

„Synology je zasvěceno vývoji výkonných, efektivních a přitom jednoduše použitelných nástrojů pro video monitoring. Vypilovali jsme některé mechanismy a posunuli dál výkon Surveillance Station 7.1, takže si velké i malé společnosti mohou vychutnat výhody plynulého a promyšleně navrženého monitorovacího systému“ řekl Chad Chiang, produktový manažer v Synology Inc.

Synology® odhaluje Surveillance Station 7.1 beta

Synology dnes uvedlo novou beta verzi aplikace Surveillance Station 7.1 - populárního balíčku pro video monitoring. Přináší řadu vylepšení, která nejsou vidět na první pohled, ale výrazně ovlivňují výkonnost celého systému (RTSP nebo podpora multicastu, větší podpora ONVIFu a další). 

Kromě toho byl dále rozšířen list kompatibilních kamer o dalších 400 modelů od značek jako: Arecont Vision, Vivotek, Hikvision, TrendNet a jiné. Celkový počet kompatibilních kamer je nyní 3 700.

Samotný balíček Surveillance Staion je zdarma a platí se jednorázově licence za připojené kamery do systému (první dvě kamery jsou zdarma).

Surveillance Station 7.1 beta zahrnuje následující nové funkce:

RTSP pro plynulejší sledování videa: podpora RTSP zvyšuje výkon při streamování a nabízí tak vylepšené sledování v Surveillance Station nebo přes DS cam (verze iOS). Navíc developeři mohou využít podpory RTSP pro integraci video streamů do aplikací třetích stran.

Efektivnější využití šířky pásma při sledování více uživateli díky podpoře multicastu: podpora multicastu snižuje nároky na šířku pásma v případech, kdy sleduje video několik uživatelů zároveň. To znamená, že bezpečnostní personál může sledovat na několika klientských zařízeních bez následků na výkonnost systému.

Pokročilé upozornění pro živé zobrazení přináší vylepšenou správu: pro nasazení velkého rozsahu se stovkami kamer může být sledování jednotlivých kamer neefektivní. Díky přepracování systému mohou nyní analytické nástroje kontrolovat i kamery, které nejsou zahrnuty v živém zobrazení. Také podezřelé události mohou být přímo zvýrazněny na elektronické mapě a uživatelé tak rychle vidí kameru i místo aktivity.

Synology® odhaluje Surveillance Station 7.1 beta

Robustní výkon pro CMS i stabilita: předěláním struktury databáze a přidáním dedikovaného spojení mezi hostitelským a nahrávacím serverem, může aplikace Surveillance Station 7.1 zvýšit rychlost s jakou jsou informace o události a nahrávání přenášeny z nahrávacího serveru. Systém správy licencí byl navíc vylepšen tak, aby poskytoval stabilitu při problémech se spojením.

Lepší podpora ONVIFU přináší větší flexibilitu: vedle nativní podpory přímého nahrávání u vybraných kamer je nyní možné tuto funkci využívat u celé další řady kamer a to díky podpoře ONVIFU G. Dále provedená vylepšení ve standardu ONVIF Profil S ulehčují hledání a přidání kompatibilních kamer přes funkci „ONVIF hledání“. Tyto funkce poskytují uživatelům více flexibility a komfortu při instalaci monitorovacího systému.

Synology® odhaluje Surveillance Station 7.1 beta

Pro více informací o Surveillance Station 7.1 beta navštivte: www.synology.com/surveillance/7.1beta

Beta reward program

S cílem udělat Synology Surveillance Station 7.1 beta ještě lepší, zve Synology uživatele do beta programu, kde zašlou zpětnou vazbu a připomínky. Synology rozdá licenční balíček na 4 kamery třem různým uživatelům, kteří poskytnou nejhodnotnější pomoc a zpětnou vazbu během beta období. Další detaily naleznete zde: www.synology.com/support/beta_surveillance_7_1

Synology v kostce

Společnost Synology plně využívá výhod nejnovějších technologií, aby mohla poskytnout podnikům a domácím uživatelům spolehlivé a cenově dostupné způsoby centralizovaného ukládání dat, jednoduchého zálohování dat, sdílení a synchronizace souborů napříč různými platformami a přístupu k datům na cestách. Synology si klade za cíl dodávat výrobky s průkopnickými funkcemi a nejlepší zákaznickou podporou ve své třídě.

Kontakt pro média

marketing@synology.com

Tagy článku