Synology® uvádí síťový video rekordér NVR216

Synology® uvádí síťový video rekordér NVR216
Autor fotografie: Synology|Popisek: NVR216 od Synology
27 / 11 / 2015, 12:30

Až 9 kanálů pro HD monitoring s rozšiřitelným úložištěm. Mobilní aplikace pro přístup odkudkoliv.

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 26. listopadu 2015. Synology® Inc. odhalilo síťový video rekordér NVR216 s rozšiřitelným úložištěm pro dohledové nahrávky. NVR216 přichází s přímým výstupem 1080p HDMI a podporou 4 nebo 9 IP kamer dle varianty. Je navržen pro kanceláře a retail sektor, kde je hlavní překážkou nedostatek prostoru a poskytuje tak jednoduchý přístup k nahrávkám i správě IP kamer.

NVR216

„Více a více malých a středně velkých firem potřebuje neustálý přehled o jejich majetku a zajisti bezpečnost personálu. Zároveň potřebují kompaktní i rozšiřitelné řešení“ říká Chad Chiand, produktový manažer Synology Inc. „To je důvodem, proč jsme uvedli NVR216 tak, abychom umožnili uživatelům přímý dohled a správu rovnou na jejich monitoru bez nutnosti dalšího zařízení. Úložiště je snadno rozšiřitelné a IP kamery mohou být přidány kdykoliv později až do počtu 4, resp. 9 dle zvolené varianty.“

NVR216 je vybaven 1080p HDMI výstupem, jež lze snadno připojit k monitoru a zobrazit až 9 kanálů při rozlišení 720p/30 FPS bez nákladného PC. Široká nabídka portů včetně USB 3.0 a USB 2.0 umožňuje připojení myši a klávesnice pro pohyb mezi kamerami a dalšími správcovskými nástroji. NVR216 i při plném vytížení a sledování 9 kamer spotřebovává jen 14 W. V případě naplnění původní kapacity je možné snadné rozšíření až na kapacitu 4 disků a to připojením expanzního boxu DX213.

NVR216 běží na aplikaci Surveillance Station. S ní mohou uživatelé využít živého zobrazení s ovládáním přímo na obrazovce pro výběr monitorování z několika kamer, procházením jejich nahrávek na časové ose a následným snadným přehráváním všech kamer naráz. Zároveň lze nastavit chytré analytické nástroje jako detekci pohybu pro zachycení podezřelého chování. S mobilní aplikací DS Cam, která je dostupná pro Android i iOS zařízení, pak máte tento přehled, ať už jste kdekoliv.

DS Cam

Aplikace Surveillance Station vyhrála cenu “NVR Excellence Award” na veletrhu Securetech Tchaj-pei mezi roky 2012 – 2015.

Pro více informací ohledně NVR216 navštivte prosím webové stránky výrobce.

Dostupnost

Synology NVR216 přichází ve dvou variantách: 4 a 9kamerová, přičemž počet kamer je konečný a nelze později upravit. NVR216 (9 kamer) je dostupný již dnes; 4kamerová verze bude dostupná na konci roku 2015. Pro zjištění, kde můžete produkty Synology nakoupit, prosím navštivte webové stránky

Synology v kostce

Společnost Synology vytváří síťová datová úložiště, řešení pro IP monitoring a síťové prvky, jež přetváří způsob, jakým lidé spravují data, monitoring i síťové prvky v éře cloudu. Synology plně využívá výhod nejnovějších technologií, aby mohla poskytnout podnikům a domácím uživatelům spolehlivé a cenově dostupné řešení centralizovaného ukládání a zálohy dat, jejich sdílení a přístupu k nim na bez ohledu na platformu či polohu. Synology si klade za cíl dodávat výrobky s průkopnickými funkcemi a nejlepší zákaznickou podporou ve své třídě.

Kontakt pro média marketing@synology.com

Tagy článku