Sýria: Záznam z dronu ukazuje, ako Sýrska armáda postupuje na provinciu Raqqa

Sýria: Záznam z dronu ukazuje, ako Sýrska armáda postupuje na provinciu Raqqa
Autor fotografie: YouTube|Popisek: ilustračný obrázok
07 / 06 / 2016, 08:30

Zábery z dronu boli zverejnené v sobotu a ukazujú Sýrske vládne jednotky, ktoré postupne získavajú provinciu Raqqa.

Vo štvrtok začali Sýrske vládne jednotky postupne obsadzovať provinciu Raqqa, tieto jednotky sú lojálne k prezidentovi Assadovi a neustále pokračujú v útoku na pevnosť Islamského štátu.

Ruské ministerstvo obrany takmer každú sobotu uvoľňuje zábery z dronov ktoré monitorujú bojisko zo vzduchu.
Zábery zverejní vždy ruská internetová televízia, RuptlyTv.

Video ukazuje armádne vozidlá, vrátane tankov a raketometov. Sýrske sily údajne postúpili počas dvoch dni až o 35 kilometrov smerom k provincii Raqqa. Počas bojov majú mohutnú leteckú podporu od ruského letectva.

Ďalšie video ukazuje Sýrske jednotky ako vystreľuje rakety na pozície teroristov.

Zdroj: Rt.com, twitter, youtube.

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace