Video: Syrská vládní vojska likvidují celé vesnice

Video: Syrská vládní vojska likvidují celé vesnice
Popisek: Útok na vesnici v Sýrii
16 / 12 / 2015, 17:45

Video zachycuje masivní útok syrských vládních vojsk proti vesnici na planině Al-Ghab.

Asadova vojska podpořená ruskými leteckými útoky útočí na teroristy Islámského státu a vzbouřenecké skupiny. Útok raketami patrně zlikvidoval celou vesnici, která byla nyní ovládaná Islámským státem.

Vzhledem k tomu, jak často se mění která skupina ovládá danou oblast je otázka, co se stalo s civilním obyvatelstvem. Tento útok jen ukazuje, proč má občanská válka v Sýrii takové ztráty na civilních životech.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.