Syrský uprchlík údajně vyhodil svoje tři děti z okna ubytovny v německém Lohmaru

Syrský uprchlík údajně vyhodil svoje tři děti z okna ubytovny v německém Lohmaru
Autor fotografie: YouTube/screenshot/Dmitriy Semenov|Popisek: Uprchlík ze Sýrie pokusil zabít své děti, Lohmar 01.02.2016
02 / 02 / 2016, 11:30

V pondělí odpoledne kolem půl páté oznámil policii svědci, že z okna azylového domu v německém Lohmaru vypadly tři děti.

Policie po příjezdu zjistila, že se jedná o tři sourozence - sedmiletou dívku, pětiletého chlapce a roční dítě. Policie zadržela jejich 35 letého otce- syrského uprchlíka a obvinila ho z pokusu vraždy. Zatím není jasné, zda vypadly z okna samy nebo je vyhodil otec. Oba starší sourozenci byli ve vážném stavu převezeni vrtulníkem do nemocnice. Zdroj: express.de

Otec nekladl při zatčení odpor a celý případ vyšetřuje kriminální policie v Bonnu. Syřan je vyslýchán policií a jsou zajišťovány všechny důkazy. Motivy jeho údajného činu nejsou známy. 


 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace