Táhni zpátky do Indie a pak do p.dele! Irka ,nevydýchala" tašku položenou na sedadle vlaku

Táhni zpátky do Indie a pak do p.dele! Irka ,nevydýchala&quote; tašku položenou na sedadle vlaku
Autor fotografie: flickr.com (CC BY 2.0) |Popisek: Indové
21 / 04 / 2017, 18:00

Ve vlaku v irském Limericku se strhla hádka mezi Irkou a Indy kvůli položené tašce na sedadel.

Tu irská žena ,,nevydýchala", což vzápětí vyvrcholilo šestnáctiminutovou tirádou plnou vulgárních výrazů na adresu vedle sedících Indů.

Hádka začala ve chvíli, kdy si jeden z Indů položil tašku na prázdné sedadlo vlaku. Žena pak zasypala muže vulgárními nadávkami, ať respektuje její ,,zas.anou zemi" a ,,zas.aně táhne zpět do Indie."

psali jsme:

Táhni, odkud si přišel, křičel muž na Inda. Pak na něho vystřelil

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.