Táhni, odkud si přišel, křičel muž na Inda. Pak na něho vystřelil

Táhni, odkud si přišel, křičel muž na Inda. Pak na něho vystřelil
Autor fotografie: pixabay.com|Popisek: střelba
07 / 03 / 2017, 16:00

Inda postřelil neznámý muž, který předtím na něho křičel, ať se vrátí zpět domů.

Policie vyšetřuje případ postřeleného Inda, který se hlásí k náboženské skupině Sikhů. Devětatřicetiletý Ind, Deep Rai řekl policii, že před útokem pracoval ve svém podniku  a kolem osmé hodiny večer do něho přišel neznámý muž, jež měl polovinu obličeje přikrytou maskou.

Po krátké slovní roztržce hádce, kterou měl útočník vyvolat, vytáhl policii a na Inda vystřelil. Ten byl zasažen do ruky a jeho zranění není vážné. Předtím měl na svou oběť křičet, ať ,,táhne zpět domů".

Policie společně s FBI vyšetřuje incident jako zločin z nenávisti a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. Deep Rai je totiž dalším Indem, na něhož byl spáchán útok.

V únoru byl při incidentu v kansaském baru zastřelen dvaatřicetiletý Ind, když na něho spustil palbu bývalý válečný veterán. Ten předtím, než Inda zastřelil, křičel,  ,,ať vypadně z mé země". 

 

psali jsme:

VIDEO:Další střelba v Mexiku: Patnáctiletý teenager postřelil čtyři lidi, pak zabil sebe

 

Zdroj: independent.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.