Tajně nahrát rozhovor je neuvěřitelně snadné

Tajně nahrát rozhovor je neuvěřitelně snadné
Popisek: špionážní diktafon Cobra
16 / 05 / 2017, 19:00

SpyShop24.cz uvádí na český trh profesionální špionážní diktafon Cobra DVR-24 v podobě běžné kreditní karty. Průměr mikrofonu je pouhých 0,3 milimetrů.

Úniky informací, odposlechy a tajné nahrávky patří dnes mezi často skloňovaná slova. Technologický vývoj, digitalizace a miniaturizace přináší na trh nepřeberné množství skrytých, chcete-li špionážních diktafonů pro pořizování tajných nahrávek rozhovorů. Velmi kvalitní nahrávací zařízení lze skrýt kdekoli nebo instalovat do předmětů denní potřeby.

Špionážní diktafon Cobra DVR-24 má podobu běžné kreditní karty. Využívá dva vysoce citlivé mikrofony InvenSense INMP441, které mají průměr menší než 0,3 mm. Mikrofon používá pokročilou mikroprocesorovou technologii a zajišťuje vysokou kvalitu pořízeného záznamu. Nahrávky jsou ukládány do zabudované paměti s kapacitou 2 GB, která poskytuje v závislosti na nastavení až 150 hodin zvukového záznamu. Shromážděný důkazní materiál je chráněn heslem, které zabrání jeho smazání nepovolanou osobou. Diktafon pracuje v několika režimech. Nahrávání se může aktivovat zvukem, uživatel může naprogramovat spouštění diktafonu dle daného časového rozvrhu nebo diktafon aktivovat dotykem prstu. Vestavěný akumulátor se nabíjí po připojení čtečky karty k rozhraní USB a zajistí až 135 hodin pohotovostního režimu. Řízení, konfigurace, nastavování a ovládání diktafonu má na starosti dodávaný software Nevo.

Diktafon Cobra DVR-24 se v ničem neodlišuje od kreditní karty. Při běžném pohledu nenajdete žádná viditelná ovládací tlačítka a vypínače. Zapínání a vypínání je přesto možné udělat ručně, pomocí dotykových sliderů, které jsou umístěny nad čipem karty. Správnost nastavení a funkčnost diktafonu pak signalizují skryté led diody.

„Cobra DVR-24 má podobu běžné kreditní karty a nebudí tak žádnou pozornost či podezření zejména v obchodním prostředí,“ vysvětluje Přemysl Lezianka, manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku, a dodává: „Cobra se vyznačuje vysokou kvalitou pořízeného záznamu, který je navíc chráněn heslem před neoprávněným smazáním.“

Rozměry diktafonu Cobra DVR-24 odpovídají velikosti kreditní karty, tedy  85,6 × 54,0 s tloušťkou 1,6 mm. Základní provedení je bílé, bez grafického zpracování. Na přání zákazníka je možné dodat kartu v podobně klasické bankovní karty nebo s grafikou podle požadavků zákazníka. Diktafon se řadí do kategorie profesionálních zařízení nejvyšší třídy a využívá nejmodernější prvky digitalizace a miniaturizace, čemuž odpovídá cena.

Technické specifikace

Vestavěná paměť: 2 GB
Aktivace nahrávání hlasem (VAS)
Programovatelný harmonogram nahrávání
Zesílení nahraného zvuku
Vestavěný mikrofon: InvenSense INMP441
Citlivost: -26 dBF S
Pásmo přenosu: 60-15000 HZ
Komprese: 24 bit PCM, 16 bit PCM, 8 bit PCM
Formát záznamu: WAW
Vzorkování: 24 kHz, 16 kHz, 8 kHz
Čas nahrávání od ~150h (8kHz, ADPCM 4bit) – nejslabší kvalita do ~12h (16kHz, PCM 24bit) – nejvyšší kvalita
Rozsah dynamiky: -75dB
Poměr S/N: 83dB
Pracovní čas: až 35h nepřetržitého nahrávání / až 135h v pohotovostním režimu
Napájení: vestavěný akumulátor
Kvalita nahrávek (bit rate): 60-360 kbit/s
Rozhraní USB 2.0
Podporované systémy: Windows 7, 8, 10
Rozměry 85,6 × 54,0 × 1,6 mm

Cena a dostupnost:

Profesionální špionážní diktafon Cobra DVR-24 je dodáván na český trh prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz za 49 990 Kč včetně DPH.

 

Firma SpyShop24 působí na trhu od roku 2007. Zaměřuje se na prodej detektivních nástrojů, které slouží ke sledování a ochraně proti sledování a také k získávání či ochraně informací nebo ochraně majetku. Cílem je zajistit zákazníkům vysokou kvalitu zařízení a profesionální poradenství. Odborně proškolený tým zaručuje individuální přístup, díky čemuž se SpyShop24 těší důvěře stále větší skupiny zákazníků.

//www.spyshop24.cz/

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace