Ruské tanky vs. teroristi na výstavě RAE 2015

Ruské tanky vs. teroristi na výstavě RAE 2015
Autor fotografie: YouTube|Popisek: Tanky střílely ve skoku
09 / 09 / 2015, 19:45

Podívejte se na úžasnou ukázku z právě probíhajícího Russian Arms Expo 2015, kde se v ukázce boje s teroristy spojily obrněné jednotky, pěchota a letectvo. 53 minut, ale stojí to za to, lepší než Výměna manželek co je právě na Nově :-)

Více než 30 kamer bylo nainstalováno kolem výcvikového polygonu ve městě Uralu Nižnij Tagil, domově Uralvagonzavodu, tedy výrobce tanku Armata T-14.

Zdroj: RT

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace