Tatra Buggyra Racing z Buenos Aires

Tatra Buggyra Racing z Buenos Aires
Autor fotografie: Tatra Buggyra Racing|Popisek: Tatry týmu na přejímce
02 / 01 / 2016, 10:15

38. ročník legendárního Dakaru začíná a tým Tatra Buggyra Racing zveřejnil nádherné fotografie a video z Buenos Aires. Držme jim palce!

16-01-01-Prejimky-45

15-12-31-Prilet+prvni-den-76

15-12-31-Prilet+prvni-den-37

15-12-31-Prilet+prvni-den-45

15-12-31-Prilet+prvni-den-58

Tým ketrý v letošním Dakaru nasazuje 2 kamiony Tatra můžete sledovat na jejich webových stránkách. Kamióny pojmenované Fatboy a Phoenix mají výkon 900 PS a maximální rychlost elektronicky omezenou na 150 km/h.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace