Tatra Defence Vehicles bude dodávat vozidla Titus a Pandur

Tatra Defence Vehicles bude dodávat vozidla Titus a Pandur
Autor fotografie: Redakce|Popisek: Titus
04 / 06 / 2016, 18:00

Czechoslovak Group (CG) oficiálně spustila 31. května novou divizi nazvanou Tatra Defence Vehicles (TDV).

TDV je dceřinou společností Tatry a je umístěna ve výrobním zařízení  v Kopřivnici. TDV se zaměří na licenční výrobu obrněného vozidla Pandur II 8x8 CZ od Steyr-Daimler-Puch a jeho variant pro Armádu České republiky a zahraniční odběratele.

TDV bude také produkovat na základě licence MRAP vozidlo Nexter Titus 6x6, jakmile bude tento stroj oficiálně přijat armádou. Stejně tak bude produkovat a upravovat obrněné kabiny pro vozidla Tatra 810 6x6, které česká armáda provozuje.

Zdroj: IHS Jane´s

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace