TATRA TRUCKS na veletrhu Defexpo India 2016

TATRA TRUCKS na veletrhu Defexpo India 2016
Autor: Tatra Trucks|Popisek: Tatra FORCE 8x8
17 / 03 / 2016, 20:30

Společnost TATRA TRUCKS se představí na veletrhu obranných technologií Defexpo India 2016, který se koná ve dnech 28. – 31. března 2016 v Indii, ve městě Quitol, stát Goa.

Indická armáda disponuje vice než 8 000 vozidly značky TATRA a je tak jedním z největších aktivních uživatelů této techniky. Společnost TATRA TRUCKS představí na veletrhu Defexpo India vozidlo modelové řady TATRA FORCE s pohonem všech kol 8x8. Tato moderní řada by tak měla v budoucnu nahradit starší vozidla TATRA v konfiguracích 4x4 až 12x12.

Celkem bylo do Indie dodáno asi přes 9 000 vozů.

Zdroj: Tatra Trucks

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace