Technologie vás přenesou přímo na kurty tenisového turnaje WTA Swedish Open

Technologie vás přenesou přímo na kurty tenisového turnaje WTA Swedish Open
Autor fotografie: Ericsson |Popisek: Aplikace pro zařízení iOS a Android
09 / 07 / 2015, 17:45

Aplikace pro zařízení iOS a Android

  • Tenisový turnaj WTA Swedish Open přinese tenisovým fanouškům po celém světě možnost sledovat TV přenos a volně přepínat mezi kamerami na kurtě
  • Software Ericsson Networked Event na sportovních akcích shromažďuje data a je základem tvorby digitálních aplikací s vysokou mírou detailu
  • Při turnaji Swedish Open se uskuteční i konference Ericsson Executive Media Summit, které se zúčastní důležití hráči z oblasti médií, technologií a reklamy

Inovativní softwarové řešení Ericsson Networked Event umožní tenisovým nadšencům po celém světě sledovat WTA turnaj Swedish Open na svých mobilních zařízeních, jako nikdy předtím. Aplikace pro zařízení iOS a Android umožní nejen sledovat TV přenos, ale i volně přepínat mezi záběry z různých kamer umístněných na dvorcích turnaje. Technologie Ericsson Networked Event kromě toho shromažďuje turnajová data, statistiky, analýzy, záznamy, fotografie, živé komentáře a výsledky zápasů, a poskytují tak vstupy pro aplikace, ze kterých se diváci dozvědí vše potřebné o zápasech, hračkách, či samotném turnaji.

Ericsson - Aplikace pro zařízení iOS a Android

Turnaj Swedish Open, který je významnou zastávkou kalendáře WTA Tour, se uskuteční od 13. do 19. července ve švédském Bastade. Představí se na něm tenisová esa jako světová jednička Serena Williams či vítězka US Open z roku 2006 Samantha Stosur, ale i české reprezentantky Klára Koukalová, Barbora Strýcová a nadějná talentovaná tenistka Kateřina Siniaková. 

Řešení na jedné platformě spojí všechny datové toky související se sportovní událostí, vytvoří kontext a umožní jejich export do samotných „appek“ prostřednictvím sady aplikačních rozhraní. Vývojáři aplikací můžou tento obsah využít při dotváření digitálního rozměru, který divákům doplní soutěžní akce. Řešení Ericsson Networked Event bylo poprvé použito začátkem tohoto roku na Mistrovství světa v klasickém lyžovaní ve švédském Falune, kde tvořilo páteř oficiálních aplikací akce.

Při švédském tenisovém svátku se uskuteční i konference Ericsson Executive Media Summit, která spojí představitele předních technologických firem, vysílacích společností a zástupců médií a reklamy, aby sdíleli své zkušenosti a diskutovali o aktuálních výzvách. Mobilní a digitální technologie rapidně mění sledovací návyky spotřebitelů k médiím. Nové způsoby, jak sledovat a získávat informace během sportovních událostí jsou toho dobrým příkladem. Tato změna klade vysoké nároky na mediální oblast, která čelí velkým výzvám, ale i novým příležitostem.

Konference Executive Media Summit, která se uskuteční od 17. do 19. července v Bastade, se tento rok zúčastní představitelé společností Google, HBO, BBC, Discovery Networks, MGM, MTG, Walt Disney Co., UEFA, Aftonbladet, China Network Television, Deezer, Fox či United Screens.

Ericsson - Aplikace pro zařízení iOS a Android

Ericsson - Aplikace pro zařízení iOS a Android

Ericsson - Aplikace pro zařízení iOS a Android

Ericsson - Aplikace pro zařízení iOS a Android

Originální zpráva v anglickém jazyce ZDE.
Stáhněte si aplikaci Swedish Open pro iOS a Android.

Tagy článku