„Tenistka Venus Williamsová mi zabila manžela“, tvrdí žena, které vjela miliardářka na dálnici do cesty

„Tenistka Venus Williamsová mi zabila manžela“, tvrdí žena, které vjela miliardářka na dálnici do cesty
Popisek: Venus Willamsová
29 / 01 / 2018, 19:00

Venus Williamsová (37) vyjížděla ze své rezidence na rušnou šestiproudovou dálnici, když do jejího vozu narazilo auto starších manželů. Jeho řidička Linda Barsonová (68) vyvázla se zlomenou rukou, ale její spolujezdec a manžel Jerome Barson utrpěl zranění hlavy. O 13 dnů později zranění podlehl v nemocnici. Samotná Williamsová vyvázla bez zranění.

Ze svého obytného komplexu vyjela Williamsová na dálnici, kde jí odřízlo cestu jiné auto. Musela tak na křižovatce zastavit, a když se rozjela, narazil do ní vůz Barsonových. Pozůstalí podali na Venus Williamsovou žalobu.

Policie uvedla, že tenistka v době nehody nebyla pod vlivem alkoholu ani drog a ani netelefonovala. I když měla řidička paní Barsonová zelenou, měla se přesvědčit, že cesta je volná. Podle svědectví paní Barsonové i několika svědků neměla šanci se Williamsové vyhnout, protože ta jí prý doslova zatarasila cestu.

psali jsme: VIDEO: Neuvěřitelná nehoda v Kalifornii: Motorkář kopl do auta a způsobil hromadnou havárii

Podle zprávy z místa činu byla viníkem nehody Williamsová, ale policie později své závěry přehodnotila. Právníci rodiny Barsonových požadují po Williamsové odškodné v řádech milionů dolarů, s výsledkem vyšetřování policistů nesouhlasí a budou trvat na žalobě. Zástupci tenistky se zatím nevyjádřili.

Venus Williamsová patří mezi nejlépe placené sportovce světa. Za rok 2017 si vydělala 70 milionů korun, její celkový majetek je odhadován na takřka půl miliardy. Je čtyřnásobná olympijská vítězka a bývalá světová jednička ve dvouhře i čtyřhře žen.

S mladší sestrou Serenou Williamsovou patří mezi nejlepší hráčky současnosti, vyhrála 23 grandslamových titulů, z toho sedm ve dvouhře. Zvítězila také v obou ženských tenisových soutěžích na Letních olympijských hrách 2000 v Sydney a ve čtyřhře žen na LOH 2008 v Pekingu. V ženském tenise vydělala historicky druhý nejvyšší finanční částku za první Serenou Williamsovou.

psali jsme: Dvě rány pro sexuologa Weisse: Nehoda a vražedkyně ze Smíchova. Selhali policisté, nebo lékaři?

Venus vede vlastní společnost navrhující interiéry V Starr Interiors, která má sídlo v Jupiteru na Floridě. Firma navrhla například studio pro televizní program Tavis Smiley Show na stanici PBS a vytvořila také design bydlení sportovců, který byl součástí kandidatury New Yorku na pořádání letních olympijských her 2012.

Časopis Ladies' Home Journal vyhlásil Venus Williamsovou jednou z 25 nejmocnějších žen v Americe.

Nepřehlédněte na Security magazínu: Technologie  - nejnovější ,,vychytávky" ze světa vědy a techniky. Od futuristických zbraní až po bojové drony. S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku