Terminátor se vrací do vašeho obýváku. Jako multimediální reproduktor

Terminátor se vrací do vašeho obýváku. Jako multimediální reproduktor
Autor: flickr.com (CC BY 2.0) |Popisek: Terminator
03 / 08 / 2017, 08:30

Terminátor v podobě multimediálního reproduktoru vyvíjí britská firma AC Worldwide.

Britská firma AC Worldwide zahájila minulý pátek kickstarterový prodej multimediálního reproduktoru nové generace s designem slavné lebky z Terminátora. Ta bude sloužit jako ,,inteligentní asistent" svému uživateli. Má v sobě  zabudovanou HD kameru, WI-FI a Bluetooth.

psali jsme: Úsvit robotů zabijáků

Oči lebky z Terminátora budou svítit stejně jako ve filmu červeně, přičemž levé oko bude sloužit jako HD kamera.  Ta je vybavena červeným rozhraním, které bylo použito i ve filmové předloze. 

Lebka věrně kopíruje svůj slavný originál z roku 1984. Je 45 centimetrů vysoká a zhotovená z kovové slitiny. Kombinuje v sobě výkonný subwoofer umožňující prostorový zvuk, nejkvalitnější hudbu a také silné basy.
Lebka bude mít zabudovanou zvukovou aplikaci Amazon Alexa, což je ,,inteligentní osobní asistent" vyvinutý firmou Amazon. Pomocí jí bude lebka z Terminátora také moci ,,promlouvat". 

psali jsme: Do tří let bude Cyberdyne největším dodavatelem vojenských počítačů

Cena této orginální novinky a ,,hlasového asistenta" se bude pohybovat okolo 400 dolarů a první kusy by měly být v prodeji již příští týden.

 

 Zdroj: youtube.com, kickstarter.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace