Teroristické útoky v Evropě: Marxistická šéfka zahraničních věcí EU bulí, Merkelová mlčí jak zařezané prase

Teroristické útoky v Evropě: Marxistická šéfka zahraničních věcí EU bulí, Merkelová mlčí jak zařezané prase
Autor fotografie: YouTube/screenshot|Popisek: Nejdřív se rozbrečela a potom se vrhla do náruče muslima
31 / 03 / 2016, 08:30

Evropa nepotřebuje na místě ministra zahraničí neschopnou a plačící marxistku, která dostala své místo proto, že „se musí plnit genderistické kvóty“. Od politiků v čele Evropy nepotřebujeme nicneříkající hesla o „smutném dnu“.

Bulící političky a idiotské zapalování svíček, různé tanečky na „poutních místech“, dokonce za doprovodu mladých uvědomělých umělců, jako teď v Bruselu, to je dokonalá ukázka zdebilnění a zinfantilnění nemalé části obyvatel Evropy. A to už nebaví značné množství lidí, kteří si zachovali zdravý rozum. Ba je jim to odporné. Píše Václav Vlk st. na webu Neviditelnýpes.cz a pokračuje:

Hned vedle článku M. Vodičky to v MfD krásně vystihl karikaturista Václav Teichmann ve svém Skicáři. Na obrázku je nakreslena formální ministryně zahraničí EU, marxistka Federica Mogheriniová, coby malé dítě. Které mohutně „bulí“, zadek v plenkách, v jedné ruce lopatička a v druhé hrabičky. Slzy stříkají na všechny strany a ústa má rozšklebená tak, jak je mají malé „bulící děti“. Před bulící Mogheriniovou jsou na zemi rozhozená písmena EU a přes ně černé šlápoty.

V praxi to totiž předvedla naše úžasná ministryně zahraničí EU na tiskové konferenci k atentátu v Bruselu ze dne 22. 3. 2016. K události s 34 mrtvými a více než 270 zraněnými nejprve prohlásila: „Je to smutný den pro Evropu.“ A poté se na tiskové konferenci dojetím rozplakala a setkání s novináři předčasně ukončila.

Než odešla, tak se ovšem v typicky ženském gestu opřela o rameno přítomného muže, tak jako to dělají ženy od věků. Toto archaické gesto znají i jiní primáti než lidé, tedy šimpanzi, orangutani a gorily. A které znamená „jsem vyděšená, slabá, bojím se, ochraň mne“. A pak utekla. Lidsky ji chápu. Politicky je to děs. Pikantní na tom je, že dotyčný pán byl, pokud mne paměť neklame, ministr zahraničí Jordánska, tedy muslim.

Evropa nepotřebuje na místě ministra zahraničí neschopnou a plačící marxistku, která dostala své místo proto, že „se musí plnit genderistické kvóty“.

Od politiků v čele Evropy nepotřebujeme nicneříkající hesla o „smutném dnu“.

Jako nepotřebujeme žádná hesla o „odhodlání“ takzvaně eurodemoraticky, čti neúčelně a zbaběle, čelit teroru. Což ihned houfně kvokali i všichni euromuži, včetně belgického krále.

Potřebujeme někoho, kdo veřejně řekne muslimům, že se budeme bránit stejně, jako je na nás útočeno. Veřejně také označí ty zahraniční síly, které jsou podporovateli teroru. Jak o nich napsal M. Vodička: Zmohli se jen na dávno vytunelované fráze o útoku na naše svobody. Je to nesmysl, protože teroristům jsou naše svobody ukradené, chtějí jen zabíjet. Měli jsme slyšet něco jiného. Třeba toto: „Vážení Evropané, už toho bylo dost. Už se nenecháme zabíjet v ulicích našich měst. Šlápneme do toho naplno. Posílíme tajné služby, chystáme tvrdé zákony. Vedou proti nám válku a my jsme se roky tvářili, že to nevidíme, aby se snad někdo necítil dotčen.

Místo toho nastrčené genderistické figurky „bulí“ a Merkelová mlčí jak zaříznuté prase. To je těm stovkám mrtvých, pozůstalým a nám všem, co se můžeme stát kdykoli obětí podobného, muslimy a konvertity ve jménu Alláha organizovaného teroru, platné „jak mrtvému zimník“.

"Nejvyšší posty v EU obsadili úplní magoři: portugalský fanatik, daňový pletichář a italská komunistka"

Celý článek naleznete zde.

Tagy článku