VIDEO:Teroristický útok v USA? Hoří autobusové nádraží v Detroitu, předtím se ozvala exploze

VIDEO:Teroristický útok v USA? Hoří autobusové nádraží v Detroitu, předtím se ozvala exploze
Autor: Flickr.com|Popisek: výbuch
13 / 01 / 2017, 09:30

V americkém Detroitu ve státě Michigan došlo k explozi a požáru na autobusovém nádraží.

/AKTUALIZOVÁNO/  Podle agenutry Reuters bylo slyšet několik výbuchů z autobusového terminálu. Zatím není jasné, zda jsou nějaké oběti na životech či zranění, ani to, zda šlo o teroristický čin. Deset autobusů bylo požárem poškozeno. Hasičům trvalo zhruba devadesát minut, než požár dostali pod kontrolu.

Nádraží zachvátil požár. Ještě předtím byla podle svědků slyšet exploze. Budova byla podle serveru RT.com vážně poškozena. Dvě části terminálu se podle serveru MotorCity911.com měly zřítit úplně.

Na místě jsou hasiči, kteří se potýkají s mohutným požárem.

 

 

připravujeme podrobnosti..

 

psali jsme:

Na letišti na Floridě se střílelo, nejméně jeden mrtvý

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace