Teroristický útok ve Štrasburku? Na místě jsou tři mrtví a několik zraněných

Teroristický útok ve Štrasburku? Na místě jsou tři mrtví a několik zraněných
11 / 12 / 2018, 21:00

V centru Štrasburku se střílelo, na místě jsou tři mrtví a dvanáct zraněných, policie místo útoku uzavřela. Stejně tak je preventivně uzavřeno i sídlo Evropského parlamentu.

Střelba se ozývala blízko známých Vánočních trhů z ulice Rue des Grandes Arcades. Policie vyšetřuje událost jako možný teroristický čin. Agenturní zprávy mluví  o třech mrtvých. 

Střelec, který už byl policií identifikován, je podle nejnovějších zpráv na útěku a počet zraněných vzrostl na dvanáct. Francouzské ministerstvo vnitra vyzvalo lidi, kteří se v centru Štrasburku nyní nacházejí, aby zůstali doma, protože došlo k ,,vážné bezpečnostní události". 

Průběžně doplňujeme další podrobnosti.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace