Teroristu z IS zpráskali spoluvězni. Nutil je konvertovat k islámu.

Teroristu z IS zpráskali spoluvězni. Nutil je konvertovat k islámu.
Autor fotografie: YouTube/screenshot|Popisek: Rvačka v kanadské věznici
13 / 09 / 2015, 11:15

Záznam z bezpečnostní kamery ve věznici v kanadské Ottawě z 3. března letošního roku. Ve čtvrtek záznam uvolnil soud.

Ve věznici islámského fanatika Larmonda v době vydávání oběda surově zbili další vězni, protože je pořád přesvědčoval, aby přešli k islámu. Podle vězňů a jejich právníků, ostatním chovancům vyhrožoval, že je zabije, pokud nekonvertují. Jednoho z nich, 24 letého Terrence Wilsona přesvědčoval několik týdnů, nejdřív po dobrém, potom po zlém. aby se stal "vojákem islámu". Ten se naštval a spolu s ostatními ho zmlátili tak, že mu zlomili ruku a islámista zbaběle vyhledal úkryt u dozorců. Wilson byl odsouzen za napadení spoluvězně na dalších šedesát dnů :-(


Carlos Larmond je podezřelý ze spolupráce s teroristickou organizací islámský stát. Ten spolu se svým bratrem Ashtonem byli v lednu obvinění z několika trestných činů souvisejících s terorismem, protože se chystali odletět z Kanady s cílem "účastnit se teroristické činnosti v zahraničí."


Zdroj: news.nationalpost.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace