Tipy pro bezpečnější a snadnější home office

Tipy pro bezpečnější a snadnější home office
Autor: Verbatim
22 / 05 / 2020, 08:30

Pandemie pouze urychlila trend společností, povzbuzující lidi k práci z domova. V mnoha případech se tento trend stane trvalou součástí pracovního procesu. Nicméně práce na dálku by mohla být skutečnou technologickou výzvou, zejména pro ty, kteří na to předtím nebyli zvyklí. Mít po ruce správná zařízení, která vás udrží ve spojení, pracovat efektivně a spolehlivě zálohovat, může být životně důležité. Řada datových úložišť a příslušenství společnosti Verbatim, vám dá pocit jistoty, že tu vaše zařízení bude vždy, když ho budete potřebovat nejvíce!

Zde jsou některé produktové tipy, které vám pomohou práci na home office zefektivnit a zabezpečit:

1. Interní SSD

Nahrazením starého HDD nebo SSD novým vysoce výkonným SSD diskem od společnosti Verbatim, můžete výrazně zvýšit výkon systému, díky čemuž je počítač rychlejší a programy umožňují při home office efektivnější multitasking.

2. Externí  disk Store ́n ́Go USB 3.0

Ukládejte a přenášejte své digitální pracovní soubory na tento skutečně přenosný disk. Jeho stylový design sedí úhledně na moderní desce stolu jako dokonalý doplněk k vašemu notebooku.

3. Bezpečnost

Používáte firemní data mimo kancelář? Pokud ano, použijte šifrovaná řešení, která jsou kompatibilní a bezpečná.

AES (Advanced Encryption Standard), pokročilý algoritmus šifrování, který se využívá po celém světě k zabezpečení citlivých dat.

256 bitů označuje délku šifrovacího klíče použitého k šifrování datového proudu nebo souboru. Hacker by k prolomení potřeboval projít 2256 různých kombinací. Proto šifrování pomocí AES ještě nikdy nebylo prolomeno a je bezpečné proti útokům hrubou silou.

4. Optické disky

Pro ochranu vašich dat je samozřejmě také potřeba mít data zálohovaná a archivovaná offline.

Optické disky jsou i nadále nejlepším formátem pro dlouhodobé ukládání důležitých souborů. Optické disky společnosti Verbatim umožňují snadné připojení a vytváření záloh všech základních kancelářských souborů a dokumentů.

5. Rozbočovače a adaptéry

Práce z domova může vyžadovat použití dalšího příslušenství pro váš notebook, tablet nebo telefon. Verbatim má řadu víceportových rozbočovačů a adaptérů, které vám pomohou při práci s různými typy zařízení.

6. Myši

Při home office často pracujeme na notebooku nebo počítači déle než v kanceláři, a proto možná kromě pravidelných přestávek, budete potřebovat pohodlnou myš.

Bezdrátová optická myš Deluxe s 8 tlačítky, má hladký ergonomický design a je tvarovaná tak, aby se snadno držela, díky čemuž uživatel zůstane po hodinách práce v pohodlí. Pokud chcete něco barevnějšího, Go-Nano je speciálně navržen pro pohodlí a ovládání s hladkým, texturovaným úchopem.

A co víc, obě myši jsou bezdrátové, což minimalizuje jakýkoli kabelový nepořádek u vašeho domácího kancelářského stolu!

 

O Verbatimu

Celosvětově uznávané, produkty společnosti Verbatim se prodávají ve více než 120 zemích, tyto produkty zahrnují optická paměťová média, USB disky, paměťové karty, pevné disky, SSD disky, mobilní příslušenství a tisková vlákna pro 3D tisk. Evropské sídlo společnosti Verbatim je v Eschlbornu v Německu.

Pro další informace navštivte: //www.verbatim-europe.cz

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace