Tisíce cizinců jsou evakuovány z Jemenu

Tisíce cizinců jsou evakuovány z Jemenu
Autor: YouTube|Popisek: Tisíce cizinců jsou evakuovány z Jemenu
03 / 04 / 2015, 16:15

Na pomoc vypluly válečné lodě z Číny, Indie i Turecka.

Čínská válečná loď ve čtvrtek evakuovala z válečným konfliktem sužovaného Jemenu 225 cizinců a 449 Číňanů. Na svém webu o tom informovalo čínské ministerstvo zahraničí.

Dnes evakuovala dalších 55 tureckých občanů turecká námořní fregata z Adenu, uvedl to na Twitteru ministr zahraničí. Další cizince evakuovala i indická válečná loď a indická vláda evakuuje svoje občany i dvěma BoeingyZdroj: aktualne.czreuters.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace