Tisícky utečencov opustilo tábor, kvôli požiaru na ostrove Lesbos

Tisícky utečencov opustilo tábor, kvôli požiaru na ostrove Lesbos
Autor fotografie: Screenshot/Youtube|Popisek: Uprchlíci/ Ilustračný obrázok
20 / 09 / 2016, 16:45

Na gréckom ostrove Lesbos sa vyskytol v pondelok veľký požiar, kvôli ktorému bolo prinútené veľké množstvo migrantov opustiť tábor Moria.

V tábore Moria údajne prevládajú neľudské podmienky. Dôkazom tohto tvrdenia, je aj množstvo vyšetrovaní ktoré vykonali rôzne ľudskoprávne organizácie.

V pondelok tento tábor opustilo približne 3 500 migrantov.

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.